18/03/2024

Newsy

ROZKŁAD JAZDY – lato 2024


Zima powoli odchodzi w niepamięć, a my naładowani pozytywną energią zaczynamy planować sezon letni. Na początek możemy potwierdzić 3 imprezy, podczas których spotkacie nasz kolektyw.

Wraz z rosnącą temperaturą za oknem, na pewno wzrośnie liczba gości, którzy wpadną do nas w odwiedziny. Polecamy śledzić nasze sociale, gdzie będziemy aktualizować info, ale na pewno oprócz naszych stałych bywalców pojawią się nowe twarze i stylówki.

Nie zabraknie również kolejnej edycji TATTOO DŻEMU, imprezy, którą organizujemy w kolaboracji z Tomkiem Pniakiem z Local Tattoo Shop. Dżemu w szczególności nie możemy się doczekać, ponieważ ostatnia edycja okazała się zajebistym wydarzeniem, gdzie fajnie przeplatały się nasze różne zajawki. W tym roku lekko zmieniamy harmonogram. Część tatuażowa, która odbywa się w naszej pracowni, potrwa dwa dni (tj. Piątek i sobota), a leśny after, który poskładał niejedną osobę, robimy na zakończenie drugiego dnia. Jak co roku nie zabraknie lokalnego piwka, masy wzorów do zrobienia, szamki i gadżetów na naszym kramie. Do zobaczenia w lipcu!

W sierpniu spotkamy się na konwencji tatuażu w Katowicach. Wystawiamy się tam w składzie Gniazdo i goście. Na bank z naszej strony będziecie mogli dostać nowe printy i ubrania. 

Jeśli nie znasz jeszcze naszej załogi tym bardziej wpadnij do naszego boxa zbić piątkę i pogadać o tatuażach.

Część naszej załogi całe lato spędza na festiwalach w całej Polsce. W tym roku przyjdzie nam też dołożyć cegiełkę do świetnego wydarzenia o nazwie Zlot Ludzi Nieśmiałych. Jest to małe, magiczne wydarzenie, organizowane w Beskidzie Wyspowym. Na miejscu spotkacie Pawła i Mateusza, u których będziecie mogli zrobić jakąś małą wrzutkę, a do tego przygotowujemy coś specjalnego, co będzie częścią całego festiwalu. 

Galeria

postImage
Załaduj więcej zdjęć
postImage