Pracownia

Umów konstultację

Nasze sociale

Skrolluj w dół

W kilku słowach

Pracownia gniazdo jest przestrzenią gdzie ulica przeplata się z kulturą,
a dźwięk soundystemu pobudza kreatywność

Zobacz naszą ofertę
SOUND, LOVE & UNDERSTANDING
tatuaz piercing

Nasza oferta

Nasza oferta

Zajmujemy
się tatuażem i piercingiem.

Przy zachowaniu pełnego zrozumienia i indywidualnego podejścia mocno akcentujemy klimat i tradycję tatuażu, z której się wywodzimy


Masz pomysł na tatuaż, ale nie wiesz jak dokładnie powinien wyglądać i czy to dobry wybór dla Ciebie? Podziel się nim z nami. Wybierzemy dla Ciebie tatuatora, który przygotuje dla Ciebie wzór według Twoich wytycznych.

SOUND, LOVE & UNDERSTANDING

Gniazdo dźwięku

Nieodłączny element
Gniazda to także dźwięk.

Od lat wspieramy aktywnie lokalną scenę muzyki elektronicznej. Nagrywamy sety djskie graczy z szerszego podwórka, organizujemy rejwy i wspieramy imprez naszych przyjaciół.


Część ekipy mozolnie pracuje nad własnym streetwearowym brandem, więc jeśli gdzieś pod soundystemem mignie wam nasze słońce, to ich sprawka.

Zobacz nasz YouTube

The only good system is a soundsystem

SOUND, LOVE & UNDERSTANDING

FAQ

Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie?
Napisz do nas lub u mów się na konsultację, chętnie pomożemy!
Umów konsultację

Jak przygotować się do sesji?

Na tatuaż przyjdź wypoczęty i najedzony, pozwala to lepiej znosić ból. Możesz wziąć ze sobą jakieś słodycze lub przekąski, bo często sesja trwa kilka godzin.

Kiedy zobaczę projekt?

Dzień twojego tatuażu poprzedzają konsultacje - telefoniczne lub osobiste. Wtedy obgadujemy wszystkie szczegóły i detale wzoru, całą jego kompozycje i wielkość. Ostateczny wzór jest pokazywany na miejscu, w dniu sesji. Wtedy też możemy wprowadzić ewentualne poprawki.

Czy mogę przyjść z osobą towarzyszącą?

Tak, ale pamiętaj że nasza pracownia to ograniczona przestrzeń. Weź ze sobą maksymalnie jednego ziomala, gwarantujemy że nie będziesz się nudzić.

Jak zadbać o wykonany tatuaż?

Wszystkiego dowiesz się na miejscu. Proces gojenia i dbania o świeży tatuaż nie jest skomplikowany. Najważniejsze to dbać o jego czystość i nawilżenie. Odpowiednią maść możesz kupić u nas w studiu lub w aptece.

Czy można kupić voucher?

Tak, dostaniesz go u nas na miejscu. Voucher jest imienny, do wykorzystania w przeciągu pół roku na każdą z naszych usług.

Jak długo czeka się na termin?

Czas oczekiwania na tatuaż jest uzależniony od kalendarza danego artysty. Najczęściej jest to nie dłużej niż miesiąc. Najlepiej jest do nas napisać i zadzwonić, wtedy uzyskasz konkretne informacje.

Mam swój wzór, czy możecie go wykonać?

Sprawa wzorów jest bardzo indywidualna. Jeśli masz swój pomysł - super, chętnie podejmiemy się przełożenia go na wzór. Nie wykonujemy jednak kopii zrobionych tatuaży. Możemy się nim inspirować, tak aby stworzyć twój indywidualny tatuaż.